Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Sesja Rady Gminy - 29 września 2014 r.

SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 29 września 2014 r. o godz. 16.00 
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się 
Sesja Rady Gminy Izbicko.

Proponowany porządek obrad:

  1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2014.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z wykonania budżetu za I półrocze 2014 r.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie nawiązania współpracy między Gminą Izbicko a Powiatem Strzeleckim w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zasad finansowania sołectw na terenie gminy Izbicko.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia opinii dotyczącej przystąpienia Gminy Chrząstowice i Gminy Dąbrowa do spółki pod firmą Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.
  10. Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
  11. Sprawozdania z pracy Komisji Rady Gminy.
  12. Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
  13. Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Przewodniczący 
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann