Sesja Rady Gminy - 29 września 2014 r.
SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 29 września 2014 r. o godz. 16.00
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się
Sesja Rady Gminy Izbicko.
Proponowany porządek obrad:
- Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
- Przyjęcie porządku obrad.
- Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
- Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2014.
- Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z wykonania budżetu za I półrocze 2014 r.
- Podjęcie uchwały w sprawie nawiązania współpracy między Gminą Izbicko a Powiatem Strzeleckim w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
- Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości.
- Podjęcie uchwały w sprawie zasad finansowania sołectw na terenie gminy Izbicko.
- Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia opinii dotyczącej przystąpienia Gminy Chrząstowice i Gminy Dąbrowa do spółki pod firmą Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu.
- Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
- Sprawozdania z pracy Komisji Rady Gminy.
- Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
- Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Przewodniczący
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann