Sesja Rady Gminy - 16 luty 2015 r.
SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 16 lutego 2015 r. o godz. 16.00
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się
Sesja Rady Gminy Izbicko.
Proponowany porządek obrad:
- Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
- Porządek sesji.
- Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
- Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2015.
- Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej.
- Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji przedszkola.
- Podjęcia uchwały w sprawie przyjęcia planu nadzoru nad żłobkami, klubami dziecięcymi oraz dziennymi opiekunami w zakresie warunków i jakości świadczonej opieki na terenie Gminy Izbicko
- Sprawozdanie z pracy Komisji Rady Gminy.
- Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
- Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
- Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Przewodniczący
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann