Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Sesja Rady Gminy - 16 luty 2015 r.

SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 16 lutego 2015 r. o godz. 16.00 
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się 
Sesja Rady Gminy Izbicko.

Proponowany porządek obrad:

  1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
  2. Porządek sesji.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2015.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji przedszkola.
  7. Podjęcia uchwały w sprawie przyjęcia planu nadzoru nad żłobkami, klubami dziecięcymi oraz dziennymi opiekunami w zakresie warunków i jakości świadczonej opieki na terenie Gminy Izbicko
  8. Sprawozdanie z pracy Komisji Rady Gminy.
  9. Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
  10. Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
  11. Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Przewodniczący 
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann