Sesja Rady Gminy - 30 marca 2015 r.
SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 30 marca 2015 r. o godz. 16.00
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się
Sesja Rady Gminy Izbicko.
Proponowany porządek obrad:
-
Proponowany porządek obrad:.
- Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
- Porządek sesji.
- Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
- Stan dróg powiatowych na terenie gminy.
- Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia drugiej edycji studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Izbicko.
- Projekt uchwały o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego OTMICE-2.
- Podjęcie uchwały w sprawie uchwały o przystąpieniu do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Suchodaniec.
- Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości (Izbicko).
- Projekt uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości (Grabów).
- Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2015.
- Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt dla gminy Izbicko na rok 2015.
- Podjęcia uchwały w sprawie w sprawie zatwierdzenia taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę .
- Podjęcie uchwały w sprawie powołania komisji do opracowania strategii gminy Izbicko.
- Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XLIV/209/2014 z dnia 26 maja 2014 r. w sprawie przystąpienia do programu pn. Opolska Karta Rodziny i Seniora.
- Sprawozdanie z pracy Komisji Rady Gminy.
- Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
- Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
- Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Wiceprzewodniczący
Rady Gminy Izbicko
/-/
Guido Pastuszka