OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Izbicko w sprawie wydania decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego
OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY IZBICO
Stosownie do art. 53 ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tekst jedn. Dz. U. z 2015 r., poz. 199 ze zm.) zawiadamiam o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie obiektu radiokomunikacyjnego c0002132_OPO_A sieci łączności bezprzewodowej GSM-R dla modernizacji linii kolejowej na działce nr 473/13, w obrębie Otmice, gmina Izbicko.
Zainteresowani mogą zapoznać się z wnioskowanym zamierzeniem w Urzędzie Gminy w Izbicku, ul. Powstańców Śląskich 12 - w godzinach pracy Urzędu.
Izbicko, dnia 02.04.2015R. WÓJT GMINY
/-/
Brygida Pytel