Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Obwieszczenie Wójta o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie obiektu radiokomunikacyjnego sieci łączności bezprzewodowej

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY IZBICKO

 

     Stosownie do art. 53 ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tekst jedn. Dz. U. z 2015 r., poz. 199 ze zm.) zawiadamiam o zakończeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie obiektu radiokomunikacyjnego c0002132_OPO_A sieci łączności bezprzewodowej GSM-R dla modernizacji linii kolejowej na działce nr 473/13, w obrębie Otmice, gmina Izbicko.

   Zainteresowani mogą zapoznać się z  projektem decyzji oraz wypowiedzieć co do jej treści w Urzędzie Gminy w Izbicku, ul. Powstańców Śląskich 12, w godzinach pracy Urzędu, w terminie 21 dni od ukazania się niniejszego ogłoszenia.


Wójt Gminy

Brygida Pytel

Izbicko, dnia 20.04.2015 r.