Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Obwieszczenie Wójta Gminy Izbicko o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego OTMICE -2

Obwieszczenie  Wójta Gminy Izbicko

o przystąpieniu do sporządzenia  miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

 OTMICE -2

 

  Wójt Gminy Izbicko, stosownie do art. 17 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym tekst jedn. Dz. U. z 2015 r., poz. 199 ze zm.),  zawiadamia o podjęciu przez Radę Gminy Izbicko uchwały Nr VI/31/2015 z dnia 30 marca 2015 r., o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego OTMICE -2.  

 

Zainteresowani mogą składać wnioski do w/w planu.  Wnioski na piśmie należy składać w Urzędzie Gminy w Izbicku, ul.  Powstańców Śląskich 16, 47-180 Izbicko – w terminie 30 dni od daty ukazania się niniejszego obwieszczenia. Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy. 

                                                                           

                                                                                                           WÓJT GMINY IZBICKO

                                                                                                                           /-/

                                                                                                                   Brygida Pytel