Obwieszczenie Wójta Gminy Izbicko o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego OTMICE -2
Obwieszczenie Wójta Gminy Izbicko
o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego
OTMICE -2
Wójt Gminy Izbicko, stosownie do art. 17 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym tekst jedn. Dz. U. z 2015 r., poz. 199 ze zm.), zawiadamia o podjęciu przez Radę Gminy Izbicko uchwały Nr VI/31/2015 z dnia 30 marca 2015 r., o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego OTMICE -2.
Zainteresowani mogą składać wnioski do w/w planu. Wnioski na piśmie należy składać w Urzędzie Gminy w Izbicku, ul. Powstańców Śląskich 16, 47-180 Izbicko – w terminie 30 dni od daty ukazania się niniejszego obwieszczenia. Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.
WÓJT GMINY IZBICKO
/-/
Brygida Pytel