Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Sesja Rady Gminy Izbicko - 17 grudnia 2012 r.

SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 17 grudnia 2012 r. o godz. 16.00 
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się 
Sesja Rady Gminy Izbicko.

Proponowany porządek obrad:

  1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu gminy na rok 2012.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem gminy Izbicko na lata 2013-2017.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Izbicko.
  7. Podjęcia uchwały w sprawie uchwalenia gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych na rok 2013.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia stawek opłat za wynajem sal w obiektach komunalnych na terenie gminy Izbicko.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie określenia trybu i kryteriów realizacji zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.
  10. Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
  11. Sprawozdanie z pracy Komisji Rady Gminy Izbicko w okresie między sesjami.
  12. Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
  13. Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.

 

Zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Przewodniczący 
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann