Sesja Rady Gminy Izbicko - 17 grudnia 2012 r.
SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 17 grudnia 2012 r. o godz. 16.00
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się
Sesja Rady Gminy Izbicko.
Proponowany porządek obrad:
- Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
- Przyjęcie porządku obrad.
- Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
- Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu gminy na rok 2012.
- Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem gminy Izbicko na lata 2013-2017.
- Podjęcie uchwały w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Izbicko.
- Podjęcia uchwały w sprawie uchwalenia gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych na rok 2013.
- Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia stawek opłat za wynajem sal w obiektach komunalnych na terenie gminy Izbicko.
- Podjęcie uchwały w sprawie określenia trybu i kryteriów realizacji zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.
- Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
- Sprawozdanie z pracy Komisji Rady Gminy Izbicko w okresie między sesjami.
- Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
- Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Przewodniczący
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann