Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Raport o stanie gminy Izbicko za 2020 rok

Informacja dotycząca przedstawienia przez Wójta Gminy Izbicko raportu o stanie gminy oraz zasad zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie nad raportem

PDFRaport o stanie gminy za 2020 r..pdf (1,15MB)
 

Na sesji Rady Gminy Izbicko, która odbędzie się w dniu 28 czerwca 2021 r. (poniedziałek) na Sali obrad w Urzędzie Gminy w Izbicku przy ul. Powstańców Sł. 12 w Izbicku, Rada Gminy rozpatrzy raport o stanie gminy. Nad przedstawionym raportem przeprowadzona zostanie debata, w której oprócz radnych będzie mogło wziąć udział maksymalnie 15 mieszkańców Gminy Izbicko. Po zakończeniu debaty nad raportem o stanie gminy, Rada Gminy przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem Wójtowi wotum zaufania.

Mieszkaniec, który chce zabrać głos w debacie nad raportem o stanie gminy składa do Przewodniczącego Rady Gminy pisemne zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko oraz adres zamieszkania mieszkańca gminy zamierzającego wziąć udział w debacie oraz co najmniej 20 podpisów osób udzielających mu poparcia.

Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja – a więc 25 czerwca 2021 r. (piątek). Zgłoszenia mieszkańców Gminy Izbicko przyjmowane będą w sekretariacie pok. nr 7 (I piętro).

Wójt Gminy Izbicko

Brygida Pytel

PDFZarządzenie Wójta w sprawie obwieszczenia informacji o możliwościudziału mieszkańców gminy w debacie nad raportem o stanie gminy.pdf (317,97KB)
PDFZgłoszenie mieszkańca gminy do udziału w debacie nad raportem o stanie gminy za 2020 rok.pdf (264,32KB)