Sesja Rady Gminy - 24 czerwca 2013 r.
SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 24 czerwcar. o godz. 16.00
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się
Sesja Rady Gminy Izbicko.
Proponowany porządek obrad:
Proponowany porządek obrad:.
- Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
- Przyjęcie porządku obrad.
- Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
- Podjęcia uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2013.
- Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu Gminy za rok 2013.
- Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Wójtowi Gminy Izbicko absolutorium.
- Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego.
- Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu Wspierania Rodziny Gminy Izbicko na lata 2013-2015.
- Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wynagrodzenia Wójta Gminy Izbicko.
- Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
- Sprawozdanie z pracy Komisji Rady Gminy Izbicko w okresie między sesjami.
- Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
- Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Przewodniczący
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann