Sesja Rady Gminy - 2 września 2013 r.
SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 2 września 2013 r. o godz. 16.00
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się
Sesja Rady Gminy Izbicko.
Proponowany porządek obrad:
Proponowany porządek obrad:.
- Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
- Przyjęcie porządku obrad.
- Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
- Podjęcia uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2013.
- Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli utworzenia Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska.
- Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
- Sprawozdanie z pracy Komisji Rady Gminy Izbicko w okresie między sesjami.
- Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
- Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Przewodniczący
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann