Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Sesja Rady Gminy - 2 września 2013 r.

SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 2 września 2013 r. o godz. 16.00 
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się 
Sesja Rady Gminy Izbicko.

Proponowany porządek obrad:

Proponowany porządek obrad:.

  1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Podjęcia uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2013.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli utworzenia Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska.
  6. Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
  7. Sprawozdanie z pracy Komisji Rady Gminy Izbicko w okresie między sesjami.
  8. Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
  9. Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Przewodniczący 
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann