OBWIESZCZENIE o przystąpieniu do opracowania Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Opolskiej
OBWIESZCZENIE
o przystąpieniu do opracowania Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Opolskiej
Wójt Gminy Izbicko zawiadamia o podjęciu prac nad opracowaniem Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Aglomeracji Opolskiej.
Przygotowanie dokumentu jest związane z założeniami nowo projektowanej Polityki Spójności na lata 2014-2020, w szczególności uruchomieniem nowego instrumentu finansowego, jakim są Zintegrowane Inwestycje Terytorialne (ZIT).
Więcej informacji na temat Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych znajduje się na stronie internetowej Ministerstwa Rozwoju Regionalnego http://www.mrr.gov.pl
Wnioski do opracowywanego dokumentu należy składać na piśmie do 14.09.2013 r.
w Wydziale ds. Europejskich i Planowania Rozwoju Urzędu Miasta Opola, ul. Stefana Żeromskiego 3, 45-053 Opole (pokój 205, II piętro) lub za pomocą komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym
(e-mail: )
Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz dopisek „Strategia ZIT AO”. Organami właściwymi do rozpatrzenia uwag
i wniosków są Prezydent Miasta Opola oraz odpowiednio wójtowie i burmistrzowie gmin tworzących Aglomerację Opolską.
.
(-) Wójt Gminy Izbicko
Brygida Pytel