Sesja Rady Gminy - 25 listopada 2013 r.
SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 25 listopada 2013 r. o godz. 16.00
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się
Sesja Rady Gminy Izbicko.
Proponowany porządek obrad:
- Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
- Przyjęcie porządku obrad.
- Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
- Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie określenia wysokości stawek podatku od środków transportowych na rok 2014.
- Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2014.
- Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Gminy Izbicko z Organizacjami Pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2014.
- Podjęcia uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi.
- Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
- Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
- Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Przewodniczący
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann