Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Sesja Rady Gminy - 16 grudnia 2013 r.

SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 16 grudnia 2013 r. o godz. 15.00 
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się 
Sesja Rady Gminy Izbicko.

Proponowany porządek obrad:

  1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2014.
  5. Podjęcie uchwały w spawie uchwalenia budżetu gminy Izbicko na rok 2014.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego wsi Poznowice i Sprzęcice.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnych umów dzierżawy po umowach zawartych na czas oznaczony do 3 lat.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie nieodpłatnego przejęcia od Skarbu Państwa Agencji Nieruchomości Rolnych działki stanowiącej drogę, położonej w Siedlcu.
  10. Podjęcia uchwały zmieniająca uchwałę w sprawie przystąpienia do realizacji projektu partnerskiego pn. „Zintegrowany rozwój Aglomeracji Opolskiej” w ramach Programu Operacyjnego Pomoc techniczna na lata 2007-2013.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych na rok 2013.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie opłat za świadczenia udzielane w czasie przekraczającym wymiar zajęć podstawy programowej wychowania przedszkolnego w przedszkolach prowadzonych przez Gminę Izbicko.
  13. Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
  14. Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
  15. Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Przewodniczący 
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann