Sesja Rady Gminy - 30 stycznia 2012 r.
SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 30 stycznia 2012 r. o godz. 16.00
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się
Sesja Rady Gminy Izbicko.
Proponowany porządek obrad:
- Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
- Przyjęcie porządku obrad.
- Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
- Podjęciu uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2012
- Podjęcie uchwały w sprawie przekazania środków finansowych dla Policji.
- Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla wsi Poznowice i Sprzęcice.
- Podjęcie uchwały w sprawie uchylenia uchwały.
- Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
- Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
- Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Przewodniczący
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann