Sesja Rady Gminy - 12 marca 2012 r.
SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 12 marca 2012 r. o godz. 16.00
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się
Sesja Rady Gminy Izbicko.
Proponowany porządek obrad:
- Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
- Przyjęcie porządku obrad.
- Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
- Podjęciu uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2012.
- Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wyodrębnienie w budżecie gminy Izbicko na rok 2013 środków na fundusz sołecki.
- Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt dla gminy Izbicko.
- Podjęcie uchwały o zmianie uchwały Nr LXI/296/10 Rady Gminy Izbicko w sprawie trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków zespołu interdyscyplinarnego oraz szczegółowych warunków funkcjonowania zespołu interdyscyplinarnego.
- Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Planu Odnowy wsi Izbicko.
- Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
- Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
- Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Przewodniczący
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann