Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Sesja Rady Gminy - 12 marca 2012 r.

 

SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 12 marca 2012 r. o godz. 16.00 
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się 
Sesja Rady Gminy Izbicko.


Proponowany porządek obrad:

  1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Podjęciu uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2012.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wyodrębnienie w budżecie gminy Izbicko na rok 2013 środków na fundusz sołecki.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt dla gminy Izbicko.
  7. Podjęcie uchwały o zmianie uchwały Nr LXI/296/10 Rady Gminy Izbicko w sprawie trybu i sposobu powoływania i odwoływania członków zespołu interdyscyplinarnego oraz szczegółowych warunków funkcjonowania zespołu interdyscyplinarnego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Planu Odnowy wsi Izbicko.
  9. Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
  10. Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
  11. Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.

 
Zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Przewodniczący 
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann