Uchwała nr II.5.2024 z dnia 27 maja 2024 roku w sprawie zmiany powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
UCHWAŁA NR II.5.2024
RADY GMINY IZBICKO
z dnia 27 maja 2024 r.
w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji
Na podstawie 18b ust. 1 i 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 609) Rada Gminy Izbicko uchwala, co następuje:
§ 1. Powołuje Komisję Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:
1) Krawczyk Renata - Przewodniczący;
2) Kołodziej Paweł;
3) Kuhnert Jacek;
4) Larisz Roman;
5) Wieliczko Bernadeta.
§ 2. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Przewodniczący Rady Gminy
Rajnard Staś
Uchwała do pobrania w pliku pdf:
Uchwała nr II.5.2024.pdf (203,06KB)