Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Uchwała nr II.5.2024 z dnia 27 maja 2024 roku w sprawie zmiany powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

UCHWAŁA NR II.5.2024
RADY GMINY IZBICKO
z dnia 27 maja 2024 r.

w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Na podstawie 18b ust. 1 i 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 609) Rada Gminy Izbicko uchwala, co następuje:
§ 1. Powołuje Komisję Skarg, Wniosków i Petycji w składzie:
1) Krawczyk Renata - Przewodniczący;
2) Kołodziej Paweł;
3) Kuhnert Jacek;
4) Larisz Roman;
5) Wieliczko Bernadeta.
§ 2. Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Przewodniczący Rady Gminy
Rajnard Staś

Uchwała do pobrania w pliku pdf:
PDFUchwała nr II.5.2024.pdf (203,06KB)