Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Sesja Rady Gminy Izbicko - 24 lutego 2014 r.

SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 24 lutego 2014 r. o godz. 16.00 
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się 
Sesja Rady Gminy Izbicko.

Proponowany porządek obrad:

  1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2014.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt dla gminy Izbicko na rok 2014
  6. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia stanowiska dotyczącego działania Pana Dietera Przewdzinga Burmistrza Zdzieszowic w sprawie ustanowienia „autonomii gospodarczej Śląska”
  7. Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie ustanowienia wieloletniego programu osłonowego w zakresie dożywiania „Pomoc gminy w zakresie dożywiania” na lata 2014-2020
  8. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pożyczki dla Stowarzyszenia "Nasza Wieś" w Izbicku
  9. Zatwierdzenie planów pracy Komisji Rady Gminy Izbicko na rok 2014.
  10. Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
  11. Sprawozdania z pracy Komisji Rady Gminy.
  12. Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
  13. Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Przewodniczący 
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann