Sesja Rady Gminy Izbicko - 24 lutego 2014 r.
SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 24 lutego 2014 r. o godz. 16.00
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się
Sesja Rady Gminy Izbicko.
Proponowany porządek obrad:
- Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
- Przyjęcie porządku obrad.
- Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
- Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2014.
- Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt dla gminy Izbicko na rok 2014
- Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia stanowiska dotyczącego działania Pana Dietera Przewdzinga Burmistrza Zdzieszowic w sprawie ustanowienia „autonomii gospodarczej Śląska”
- Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie ustanowienia wieloletniego programu osłonowego w zakresie dożywiania „Pomoc gminy w zakresie dożywiania” na lata 2014-2020
- Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pożyczki dla Stowarzyszenia "Nasza Wieś" w Izbicku
- Zatwierdzenie planów pracy Komisji Rady Gminy Izbicko na rok 2014.
- Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
- Sprawozdania z pracy Komisji Rady Gminy.
- Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
- Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Przewodniczący
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann