Sesja Rady Gminy - 24 marca 2014 r.
SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 24 marca 2014 r. o godz. 16.00
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się
Sesja Rady Gminy Izbicko.
Proponowany porządek obrad:
- Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
- Przyjęcie porządku obrad.
- Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
- Informacja o stanie dróg powiatowych na terenie Gminy Izbicko
- Sprawozdanie z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny i pieczy zastępczej za rok 2013.
- Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2014.
- Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłaty za pobyt dziecka u dziennego opiekuna oraz zasady wyżywienia dziecka
- Podjęcie uchwały w sprawie przedłużenia czasu obowiązywania taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków
- Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wyodrębnienie w budżecie gminy Izbicko na rok 2015 środków na fundusz sołecki
- Podjęcie uchwały o zmianie uchwały w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Izbicko.
- Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
- Sprawozdania z pracy Komisji Rady Gminy.
- Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
- Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Przewodniczący
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann