Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Podpisanie umowy na "Doposażenie magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej" w 2025 roku

Gmina Izbicko z dofinansowaniem na doposażenie magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

 

OLiOC.png

 

Gmina Izbicko podpisała umowę z Wojewodą Opolskim na dofinansowanie zadania realizowanego w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026. Środki pochodzą z budżetu państwa w formie dotacji celowej.

W ramach złożonego wniosku, Gmina pozyskała dofinansowanie w wysokości 14.938,73 zł na realizację zadania pn. „Doposażenie magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej”.

Projekt został zakwalifikowany do obszaru II Programu OLiOC: „Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw”, w ramach działu: „Uzupełnienie zasobów i infrastruktury niezbędnej do realizacji zadań OLiOC”.

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane do dnia 31 grudnia 2025 r. i miało na celu doposażenie magazynu OLiOC w sprzęt, który zwiększy efektywność działań podejmowanych w sytuacjach kryzysowych, katastrofach naturalnych, zdarzeniach masowych oraz w przypadku konieczności ewakuacji ludności.

 

Plakat - doposażenie magazynu OC2_jpg.jpeg