Raport o stanie Gminy Izbicko za rok 2025
Informacja dotycząca przedstawienia przez Wójta Gminy Izbicko raportu o stanie gminy oraz zasad zgłaszania się mieszkańców do udziału w debacie nad raportem
Raport o stanie gminy Izbicko za 2025 rok.pdf (1,33MB)
Na sesji Rady Gminy Izbicko, która odbędzie się w dniu 22 czerwca 2026 r. (czwartek) na Sali obrad w Urzędzie Gminy w Izbicku przy ul. Powstańców Śl. 12 w Izbicku, Rada Gminy rozpatrzy raport o stanie gminy. Nad przedstawionym raportem przeprowadzona zostanie debata, w której oprócz radnych będzie mogło wziąć udział maksymalnie 15 mieszkańców Gminy Izbicko. Po zakończeniu debaty nad raportem o stanie gminy, Rada Gminy przeprowadzi głosowanie nad udzieleniem Wójtowi wotum zaufania.
Mieszkaniec, który chce zabrać głos w debacie nad raportem o stanie gminy składa do Przewodniczącego Rady Gminy pisemne zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko oraz adres zamieszkania mieszkańca gminy zamierzającego wziąć udział w debacie oraz co najmniej 20 podpisów osób udzielających mu poparcia.
Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja – a więc 19 czerwca 2026 r. (piątek). Zgłoszenia mieszkańców Gminy Izbicko przyjmowane będą w sekretariacie pok. nr 7 (I piętro).
Wójt Gminy Izbicko
Marzena Baksik
Zarządzenie Nr OR.0050.59.2026 - obwieszczenie informacji o możliwości udziału mieszkańców gminy w debacie nad raportem o stanie gminy.pdf (1,33MB)
Zgłoszenie mieszkańca do udziału w debacie nad Raportem o stanie Gminy Izbicko za rok 2025.pdf (168,35KB)