Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Sesja Rady Gminy - 30czerwca 2014 r.

SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 30 czerwca 2014 r. o godz. 16.00 
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się 
Sesja Rady Gminy Izbicko.

Proponowany porządek obrad:

  1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2014.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2013.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie odwołania skarbnika
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości.
  8. Zaopiniowanie wniosków ZGKIM w Tarnowie Opolskim o zatwierdzenie taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków -
  9. Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
  10. Sprawozdania z pracy Komisji Rady Gminy.
  11. Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
  12. Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam.

Przewodniczący 
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann