Sesja Rady Gminy - 30czerwca 2014 r.
SESJA RADY GMINY IZBICKO
Zawiadamiam, że dnia 30 czerwca 2014 r. o godz. 16.00
w sali narad urzędu gminy Izbicko odbędzie się
Sesja Rady Gminy Izbicko.
Proponowany porządek obrad:
- Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
- Przyjęcie porządku obrad.
- Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
- Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na rok 2014.
- Podjęcie uchwały w sprawie absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2013.
- Podjęcie uchwały w sprawie odwołania skarbnika
- Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości.
- Zaopiniowanie wniosków ZGKIM w Tarnowie Opolskim o zatwierdzenie taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków -
- Sprawozdanie z pracy Wójta Gminy.
- Sprawozdania z pracy Komisji Rady Gminy.
- Wolne wnioski zapytania, odpowiedzi na wnioski i zapytania.
- Zakończenie sesji Rady Gminy Izbicko.
Zainteresowanych serdecznie zapraszam.
Przewodniczący
Rady Gminy Izbicko
/-/
Henryk Zettelmann